Nourishing Night Cream
Nourishing Night Cream

0 Review

Disponueshmeria: Ne stok

Paraben Free I pasuruar me minerale të Detit të Vderkur ,vitamin E , ku ndihmonë lëkuren tuaj të duket më e re çdo ditë e më shumë dhe parandalon shfaqjen e rudhave . Perdorimi i tijë është i lehtë duhet ta aplikoni atë në fytyrën tuaj ku do e shpernani në fytyrën tuaj në mënyre


Çmimi : €44.40