Shampo me ekstrakte kalit
Shampo me ekstrakte kalit

0 Review

Disponueshmeria: Ne stok

Shampon me ekstratke të bishtit të Kalit dhe Ginsengut është i pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.


Çmimi : €5.99 €7.60