Ekselenat nga fara e zeze
Ekselenat nga fara e zeze

0 Review

Disponueshmeria: Ne stok

Pastrim i thelle dhe i lekur ushqyese. Speciale me ekstrakte bimore e cila permban ekstrakte te fares se zeze dhe vitaminat A & E te cilat te mbrojn nga radikalet e lira dhe ndihmon balancimin e lekures duke mbrojtur nga stresi dhe plakjes. Lekura zhdervjellet dhe zbutet dhe butesisht pastrohet nga papastertit. Ndihmon lekurat e


√ámimi : €7.20