Shampo me ekstrakte
Shampo me ekstrakte

0 Review

Disponueshmeria: Ne stok

Formula speciale në shampon me ekstrakte të bishtit të kalit parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin. Ajo është e pasur me përbërës bimorë. Mirëmban flokët, i jep volum dhe shkëlqim dhe përmirëson shëndetin e tyre. Kjo shampo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer.


Çmimi : €5.99 €7.60