Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Nourishing Night Cream

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 44.40

Sasia    :

Paraben Free

I pasuruar me minerale të Detit të Vderkur ,vitamin E , ku ndihmonë lëkuren tuaj të duket më e re çdo ditë e më shumë dhe parandalon shfaqjen e rudhave . Perdorimi i tijë është i lehtë duhet ta aplikoni atë në fytyrën tuaj ku do e shpernani në fytyrën tuaj në mënyre rrethore me butësi për 2 minuta deri sa të absorbohet , duhet të përdoret natën .

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Nourishing Night Cream”

five × 3 =

Brendet