Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Mineral Beauty Serum

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 34.80

Sasia    :

I pasuruar me minerale të detit të vdekur , Një përzierje e veqant e mineraleve të Detit te Vdekur bashkë me ekstrakte vegjitale dhe proteina të cilat e ndimojne lekurën në procesin rigjenerimit e vazhdueshëm dhe hidratues shtëse për rezistencën e paraqitjes së rudhave po ashtu për shenjat e pelqeris duke e berë atë me të butë ,të lëmueshmë dhe te bukur .Përdorimi i tijë është I lehtë , pasi që të lahet fytyra juaj plotësisht duhet të aplikoni serum në lëvizje rrethore ku do përfitoj fytyra juaj një masazh me maje të gishtave tuaj , butësishtë për 3 minuta deri sa të absobohet ploëtsisht .

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Mineral Beauty Serum”

nine − two =

Brendet