Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Shampo me ekstrakte kalit

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 5.99 € 7.60

Sasia    :

Shampon me ekstratke të bishtit të Kalit dhe Ginsengut është i pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Shampo me ekstrakte kalit”

15 + 16 =

Brendet