Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Krem i fares se zeze

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 7.60

Sasia    :

Krem per trup Kremi i farës së zezë është 100% natyrorë për trajtimin e cdo lloj lëkure në mënyr të leht efikase duke ndihmuar lëkurën tuaj të ketë linja të forta.

Kremi i farës së zezë depërton deri në thëllsin e lëkurës duke i siguruar lëkurës të gjitha vitaminat ushqyese të nevojshme për të lënë në lagështi lëkurën tuaj.

Kremi gjithashtu redukton dhe kontrollon ekuilibrin e saktë në lëkurën tuaj.

Kremi i largon njollat e errëta në lëkurë dhe njollat e moshës duke kontrolluar vajrat e tepërta të lëkurës dhe duke i balacuar ato me kohën dhe moshën.

Heq cdo papastërti nga lëkura duke lënë prapa lagështi dhe ushqime thelbësore për lëkur.

Eliminon e qelizt e vdekura i dhuron lekures nje ngjyre te bukur dhe mbi te gjitha i lehteson ajrosjen.

Përdoret për lëkurat e thara sepse i ushqen me vitaminat e nevojëshme që lëkura të duket e qet dhe e shëndetëshme

Mund të përdoret edhe kundër picikimit të insekteve gjat veres, pucrrave në fytyr dhe trup dhe dhjamrave të fytyrës dhe trupit

Përdoret rregullisht, dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje që të keni lëkurë të butë, të bukurë të pastër të fort të qetë me tonet e një lëkure të freskët rinore.

Kremi i farës së zezë është bio dhe pa efekte ansore për meshkuj dhe femra.

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Krem i fares se zeze”

8 + 12 =

Brendet