Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Skrap Argani

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 7.60

Sasia    :

Skrap Argani vepron duke siguruar dhe ushqyer lëkurën dhe nxit rrjedhjen e gjakut dhe ndihmon në rigjenerimin e tërsishëm të lëkurës.

ELEMINON PAPASTERTITË, NJOLLAT E ZEZA DHE TË BARDHA NË FYTYRË NË MENYRË TË BUTË DHE PA DHIMBJE

Skrab ARGANI është projektuar në mënyr unike për të pastruar ne thellëesi shtresën e lëkurës dhe për të hequr qelizat e vdekura, papastërtitë e lëkurës dhe çfarëdo mbetje që grumbullohen në lëkur duke ruajtur fytyren tuaj me dukje rinore.

Dobitë:
-Ndihmonë për ta stabilizuar hidratimin e qelizave të lëkurës

 

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Skrap Argani”

eleven − 2 =

Brendet