Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Ekselenat nga fara e zeze

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 7.20

Sasia    :

Pastrim i thelle dhe i lekur ushqyese.
Speciale me ekstrakte bimore e cila permban ekstrakte te fares se zeze dhe vitaminat A & E te cilat te mbrojn nga radikalet e lira dhe ndihmon balancimin e lekures duke mbrojtur nga stresi dhe plakjes.

Lekura zhdervjellet dhe zbutet dhe butesisht pastrohet nga papastertit.

Ndihmon lekurat e thata dhe te yndyrta dhe gjen balancimin optimal.

E ploteson lageshtin e lekures, zbut dhe largon acarimet dhe ndjeshmerin e lekures.

Përdorimi: Mbasi e shperlani fytyren me uj, shpalos masken dhe vendose mbi ter fytyren.
Shtrihu dhe relakso qe fytyra te esht perball qiellit/tavanit per 20 minuta, pastaj duhet ta largosh masken nga fytyra.

Peronsat te cilet e perdorin kete mask per her te par, duhet qe ta perdor vetem nje her ne dit.

Pastaj, duhet ta perdoresh 2-3 her ne jav, pastaj gjdo dit.

• Ky produkt është 100% NATYRAL

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Ekselenat nga fara e zeze”

four × 5 =

Brendet