Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Krem me ekstrakte deti

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 4.99 € 6.80

Sasia    :

Krem nga ekstraktet e Guacave të detit është një përberje fenomenale për stinen e verës kur edhe shenjat e fytyrës vrehen edhe dallohen më shumë.

Dobitë:
Krem kundër Plogeshtisë së lekures,
Shenjave në fytyrë që dalin me pucrra
dhe ato që kanë mbet pas daljes së pucrrave
Kundër Gungave në Fytyrë
Rigjalleron fytyren madje edhe në vrazhdësin e skajshme
Rrikthen dukjen rinore

Përdorimi: Pastron fytyren me sapunë i cili gjendet brenda ambalazhit të kremit, më pas lë fytyren të thahet deri 3min dhe më pas vendos kremen, mëngjes dhe mbrëmje.

I përdorshëm për të dy gjinit dhe të gjitha moshat.

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Krem me ekstrakte deti”

three × two =

Brendet