Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Shampo me ekstrakte

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 5.99 € 7.60

Sasia    :

Formula speciale në shampon me ekstrakte të bishtit të kalit parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin.
Ajo është e pasur me përbërës bimorë. Mirëmban flokët, i jep volum dhe shkëlqim dhe përmirëson shëndetin e tyre. Kjo shampo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer.

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Shampo me ekstrakte”

three × one =

Brendet