Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Vaj Gjarperi

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 14.50

Sasia    :

VAJI I GJARPRI – RIGJENERUESI I FLOKËVE 120 ML

Vaji i gjarpërit:
Forcon, ushqen dhe zgjat flokët, parandalon majet e ndara dhe humbjen e flokëve.
Vaji snake parandalon humbjen e flokëve, Ka një formule trajtimi e cila aktivizon qelizat e flokëve tuaj duke i bëre të gjalla dhe energjike.
Vaji Snake gjithashtu trash flokët tuaj duke i bëre të fortë, të shëndetshëm dhe të gjalla.
Vaji i gjarpërit nuk ka efekte negative.
Dobitë:
– Mbron flokët nga zbokthi
– Forcon rrënjet e flokut,
– Ndihmon në forcimin e flokëve dhe shton ushqimin natyror në rrënjët e tyre.
– Ushqen dhe ndihmon ne zgjatjen e flokeve.
– Mbron flokët nga rrezet e diellit etj…
Sugjerohet aplikimi në sasi të vogel në flokë duke e masazhuar me maje te gishtave nga rrenja deri tek majat e flokëve.
Ky produkt ka elementë të rëndësishëm të vajrave bimorë.
Keto jane disa nga vajrat qe permbane:
Vaj ulliri
Vaj kastori
Vaj susami
Vaj dafine
Vaj sinapi
Vaj cyperus…
Përse quhet vaji i gjarpërit?
Quhet kështu sepse ka rezultate të garantuara dhe të shpejta dhe me përdorimin e këtij produkti rrezikojnë të zhduken 100% problemet e flokëve.
Mënyra shkencore e përdorimit:
Pasi meret një sasi e vogël nga vaji e aplikojmë mbi flokë të thatë duke masazhuar flokët nga rrënjët deri tek majat dhe skalpin e kokës me majat e gishtave.
Shkencërisht minimumi i kohës që duhet të mbahet vaji në flokë është 20 minuta dhe maksimumi i kohës 40 minuta brënda kësaj kohe duhet të lahen flokët me shampo.

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Vaj Gjarperi”

2 × one =

Brendet