Kosova Shop

0 produkte - €0.00

Shporta eshte e zbrazet

Shop
Qaj Green tea Antioxidant

Disponueshmeria: Ne stok


Çmimi : € 7.90

Sasia    :

Ky çaj është i përbërë nga 40 % çaj jeshil dhe i pasuruar me bime te fuqishme më efekt anti-oxidante qe pengojn dhe shkatërrojn lehte rastet radikale ne trupin tone. Ky çaj gjithashtu nxit sistemin tonë të imunitetit , duke zvogëluar rrezikun e reaksioneve alergjike. Përbërja e balancuar e kesaj çaj barishte jep një shije të këndshme.

  1 yll 2 yje 3 yje 4 yje 5 yje
Kualiteti
Çmimi
Vlera

I pari per te vlersuar “Qaj Green tea Antioxidant”

10 − 3 =

Brendet